Transmark on ettevõte, kelle põhitegevusala on Eesti sisene transport. Ettevõte loodi 1996a ning meie ettevõttes töötab hetkel üle 100 inimese ning erinevaid veovahendeid on meil ligi 100 ühikut.

Meie autopark on kaasaaegne ning uuendame seda pidevalt. Enamus veovahendid on varustatud külmaseadmetega. Võimalus vedada nii jahutatud- kui ka sügavkülmutatud kaupa. Meie veovahendite hulka kuuluvad erinevad autorongid (poolhaagised ja täishaagised), tagaluuktõstukiga jaotusveokid ja erinevad kaubikud.

Meie eeliseks on klientidele paindlik lähenemine. Soov on pakkuda võimalikult kvaliteetset teenust, leiame klientidega koostöös võimalikult optimaalse lahenduse transpordi ja logistika küsimustes.

Transporditeenuste toetamiseks on meil 3 terminali – Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Tallinna ja Tartu terminalides on võimalik hoiustada kaupa eritemperatuuril.

Teenused mis me pakume:

  • Toidukaupade vedu üle Eesti – Regulaarne jaotusvedu üle Eesti kindla tarnegraafiku alusel, sõidame enamikes Eesti piirkondades vähemalt 3 korda nädalas. Vedu eritemperatuuril .+6C ja -18C.
  • Tavatemperatuuril transporditeenusedTeostame eritemperatuuri mittevajava kauba vedu.
  • Transiit vedu – 7 päeva nädalas transport Tallinn – Tartu - Tallinn ja Tallinn – Saaremaa – Tallinn.
  • Multitemperatuuril vedu Meie veovahendid on sellised, kus on võimalik vedada erinevatel temperatuuridel kaupa ühes autos.
  • Ristlaadimine (Cross-Docking) , ladustamisteenused ja terminaliteenused
  • Veok koos juhiga – Võimalus tellida veok koos autojuhiga teie poolt etteantud töö jaoks. Hinnastamine vastavalt kas tunni või kilomeetritasu alusel.

Kui teil on huvi konkreetse teenuse hinna ja tingimuste kohta, kirjutage meile ja me võtame esimesel võimalusel teiega ühendust.

Kontakteeru meiega

Telefon Invalid Input
E-mail (*) Palun kontrolli välja
Sõnumi sisu Palun täida väli